Herman Miller Embody – siedzisko opracowane przez ekspertów

Wybór krzeseł biurowych to spore wyzwanie. Należy wziąć pod uwagę wiele czynników – przede wszystkim wystrój biura, specyfikę pracy oraz preferencje poszczególnych pracowników. Aby fotel sprostał wyzwaniom, powinien być uniwersalny. Taki właśnie jest model Embody – od kultowej już marki Herman Miller. W tym artykule znajdziesz więcej informacji na temat tego siedziska.

Herman Miller Embody w pracy biurowej

Ergonomiczny fotel Herman Miller Embody jest wynikiem współpracy lekarzy i naukowców. Wszyscy mieli wspólny cel – stworzyć siedzisko zapewniające naturalne podparcie plecom oraz motywujące do zdrowego ruchu podczas siedzenia. W rezultacie otrzymaliśmy model Embody, który równomiernie rozkłada ciężar ciała, dostosowuje się nawet do mikro ruchów ciała oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego krążenia podczas pracy. To wszystko za sprawą oparcia zaprojektowanego na wzór ludzkich pleców. Dzięki możliwości personalizacji uzyskujemy krzesło, które automatycznie układa się zgodnie z najczęściej obieranymi przez użytkownika pozycjami. Dużym atutem siedziska są użyte do produkcji materiały. Embody składa się z czterech warstw nośnych z innych materiałów o różnych właściwościach. Umożliwia przepływ powietrza, więc jest komfortowe także podczas wysokich temperatur.

Herman Miller Embody – jak może ułatwić wykonywanie obowiązków służbowych?

Środowisko pracy bez wątpienia wpływa na produktywność. Poza tym wielogodzinne siedzenie w jednej, niewygodnej pozycji może mieć negatywne skutki. Właśnie dlatego tak ważne jest odpowiednie wyposażenie. Od wyglądu firmy zależy również postrzeganie jej przez klientów. Na szczęście Herman Miller Embody nie tylko daje właściwe podparcie plecom, ale także doskonale się prezentuje. Możesz przekonać się o tym, wchodząc na stronę https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-embody-chair/. Estetyczny design sprawia, że Embody pasuje do wielu wnętrz. Uniwersalne kolory świetnie sprawdzają się w różnego typu aranżacjach. Możliwość dopasowania wyglądu siedziska do konkretnych potrzeb daje duże pole do popisu.